Actus

Duże przedsiębiorstwa

Nasz system umożliwia znaczne uproszczenie aktualnie funkcjonującej w Twojej firmie infrastruktury, a także zwiększenie jej efektywności.

ACTUS w ramach kompleksowej oferty usług wychodzi naprzeciw klientom, dla których liczy się zarówno ściąganie (download), jak i wysyłanie (upload). W tych taryfach nigdy komunikacja i wymiana plików, nie będzie stanowiła problemów.

 

Dowolne komponowanie własnego pasma, w oparciu o cenę za jednostkowy Mbps, pozwala zoptymalizować koszty, w pełni dostosowując abonament do własnych potrzeb. Szeroki wachlarz możliwości konfiguracyjnych i zarządzających zapewniają opcje dodatkowe: drugi adres prywatny, czy własna klasa adresowa.

 

Abonamenty w pełni symetryczne i gwarantowane, przeznaczone dla profesjonalnych firm, które nie mogą pozwolić sobie na wahania przepustowości, obniżenia jakości usług, czy przerwy.

 

Niezawodność pasma i gwarantowany najwyższy priorytet usuwania ewentualnych usterek, sprawiają, że jest to najlepsza i najbezpieczniejsza oferta, dla kluczowych klientów.

Niezawodne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb
Szeroki wachlarz rozwiązań teleinformatycznych
Uproszczona komunikacja i łatwiejsze zarządzanie rozwiązaniami informatycznymi
Przejrzyste zasady współpracy
Rzetelny partner biznesowy